Gościniec Nad Potokiem

Małe Ciche 32 B

Kontakt  i Rezerwacje

e-mail: biuro@gosciniecnadpotokiem.com.pl

tel: + 18 20 84 232

tel: +48  600 447 407

Udany wypoczynek w Gościńcu nad Potokiem uzupełniany jest smakiem domowych obiadów i śniadaniami w formie bufetu szwedzkiego. Naszą specjalnością jest kuchnia regionalna.

 

Jednym z głównych udogodnień, jakie mamy tuż obok domu w okresie ferii zimowych jest wyciąg orczykowy o długości około 500m. Stok narciarski jest oświetlony i codziennie przygotowywany.

 

Dla naszych Miłych Gości przewidujemy atrakcyjne rabaty na karnety.

 

Z kolei w okresie letnich wakacji zapraszamy do naszego ogrodu - tam podgrzewany, oświetlony basen zewnętrzny, leżaki, huśtawki, regionalna altana, grill, kojący szum potoku.

 

Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia.

Niestety nie akceptujemy zwierząt.

Oferujemy pobyt w pokojach 2-, 3-, 4-, 5 - osobowych oraz pokojach rodzinnych.

 

Pokój rodzinny to dwa pokoje oddzielone drzwiami (sypialnia dla rodziców z łóżkiem małżeńskim oraz pokój dla dzieci). Biała pościel dla rodziców, pościel dziecięca, zestaw ręczników, czajnik, lodówka , kubki to między innymi wyposażenie tego typu pokoju.

 

Ponadto we wszystkich pomieszczeniach Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. 

Gościniec nad Potokiem to niezwykłe miejsce w urokliwej, podhalańskiej wiosce Małe Ciche.

 

Obiekt został zaprojektowany przez utalentowanych podhalańskich architektów, wybudowany przez miejscowych górali i otwarty w 2012 roku. Położenie obiektu na Pogórzu Bukowiańskim, tuż pod Tatrami, w dolinie Filipczańskiego Potoku sprawia, że jest to miejsce, gdzie z pewnością odnajdziesz ciszę, spokój i odpoczynek.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i łazienkami. Niektóre z nich posiadają balkony ze stolikiem i krzesłami, z których widok wzmaga niezwykłość położenia Gościńca nad Potokiem.